Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Media
Trening

tekst alternatywny

tekst alternatywny

Oferta FSSPolska w sprawie organizacji imprez sportowych

Polska Federacja Sportów Siłowych FSSPolska oferuje organizację imprez sportowych - pokazów,turniejów,zawodów w konkurencjach armwrestling (siłowanie na ręce)oraz strong man (zawody siłaczy).

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, wykwalifikowaną kadrą sędziowską oraz techniczną.Ponadto oferujemy udział najsilniejszych ludzi w Polsce ,wielokrotnych Mistrzów Polski,Europy,finalistów Pucharu Świata.

Każdą propozycję współpracy rozpatrujemy indywidualnie.Główny nacisk kładziemy na rozwój oraz propagowanie sportów
siłowych, a nie korzyści finansowe.

Zapraszamy do współpracy.
E-mail tel.: 503-721-340

archiwum

Foty
Ważne informacje
FSSPolska członkiem IAF

Tekst alternatywny

Polska Federacja Sportów Siłowych FSSPolska mając na uwadze rozwój polskich zawodników startujących w zawodach w ,,Siłowaniu na Ręce" wystąpiła do Swiatowej Federacji Armwrestlingu z wnioskiem o przyjęcie w poczet członków IAF. W dniu 3 kwietnia otrzymaliśmy pismo od prezydenta IAF Billa Coxa z informacją, że FSSPolska została członkiem IAF. Dla naszego środowiska oznacza to, że zawodnicy startujący w FSSPolska będą mogli startować w zawodach organizowanych pod patronatem IAF na całym świecie,także na Mistrzostwach Świata i Europy. W dziale ,,Zawody" na bieżąco będą informacje na temat turniejów odbywających się za granicą.
REKLAMA
szablony stron index.html fsspolska.html zawody.html galeria.html http://fsspower.fora.pl wspolpraca.html zmp.html