Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Trening

tekst alternatywny_tekst alternatywny_tekst alternatywny

Walasek,Czernik i Turek - Najsilniejsi w Polsce

Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny

112 zawodników i zawodniczek wystartowało w III Mistrzostwach Polski w Siłowaniu na Ręce, które odbyły się 7 czerwca w Lublinie. Elżbieta Walasek, Dariusz Czernik oraz Bartosz Turek to najsilniejsi zawodnicy III Mistrzostw Polski w Siłowaniu na Ręce.Elżbieta Walasek po raz drugi została najsilniejsz± Polk± ,pewnie wygrywaj±c wszystkie pojedynki w kategorii Open kobiet. Dariusz Czernik po raz siódmy potwierdził,że jest największym fachowcem od siłowania na ręce w Polsce.Tradycyjnie bez porażki wygrał kategorię 95kg oraz Open na praw± ręke. Bartosz Turek po raz trzeci zdobył tytuł Mistrza Polski w kategorii superciężkiej +95kg oraz Open na lew± ręke.W finale kategorii Open na lew± ręke nie dał żadnych szans Sebastianowi Winiarskiemu.Bartosz waży prawie 150kg a obwód jego bicepsu to 55cm. Na uwagę zasługuje także Artur Kukuryk, który w znakomitym stylu zdobył tytuł Mistrza Polski w kategorii 78kg na lew± i praw± ręke.

FSSPolska członkiem IAF

Polska Federacja Sportów Siłowych FSSPolska mając na uwadze rozwój polskich zawodników startujących w zawodach w ,,Siłowaniu na Ręce" wystšpiła do Swiatowej Federacji Armwrestlingu z wnioskiem o przyjęcie w poczet członków IAF. W dniu 3 kwietnia otrzymaliśmy pismo od prezydenta IAF Billa Coxa z informacją, że FSSPolska została członkiem IAF. Dla naszego środowiska oznacza to, że zawodnicy startujący w FSSPolska będą mogli startować w zawodach organizowanych pod patronatem IAF na całym świecie,także na Mistrzostwach świata i Europy. W dziale ,,Zawody" na bieżąco będa informacje na temat turniejów odbywających się za granicą.
szablony stron index.html fsspolska.html zawody.html galeria.html http://fsspower.fora.pl wspolpraca.html zmp.html Armwrestling siłowanie na ręce fsspower FSSPolska najsilniejsi Polska Federacja Sportów Siłowych mistrzostwa Motor Lublin irek kura? zawody sporty siłowe siłownia strong man siłacze armwrestling i strong man najlepsza polska federacja sportów siłowych najsilniejsi ludzie w sieci stoważyszenie Gladiator siła arm fight Polish Federation Armwrestling trening pokazy turnieje sportowe współpraca ZMP zmp gimnazjum nr 14 najsilniejsze ręce IAF członkowie IAF ?wiatowa Federacja Armwrestlingowa trening wielkie ręce